דף הבית >> אורטופדיה >> Push Braces >> מקבע צוואר >> Push care Neck Brace
 

Push care Neck Brace

מק"ט:  

הצעת מחיר

 
 
מידע נוסף


מקבע הצוואר med של push הינו מוצר איכותי המומלץ על ידי רופאים ומוכח מדעית כמועיל בתהליכי ריפוי ושיקום. המקבע מספק תמיכה מצוינת לחוליות ולצוואר בזכות צורתו האנטומית והוא מבצע את תפקידו על הצד הטוב ביותר בזכות השימוש בספוג חצי מוקשה.

כולל רכיב מתנתק

מקבע הצוואר נחשב למוצר איכותי במיוחד בזכות שילוב של יעילות, נוחות ואיכות גבוהה. המוצר כולל רכיב מתנתק המספק תמיכה נוספת במידת הצורך. משום כך, ניתן לכוון את דרגת הקשיות והתמיכה לנוחות מקסימלית ויעילות מרבית.

על מנת להעניק את התמיכה האפקטיבית הראויה, הרכיב מתמקם בין בית החזה ותחת הלסת ובכך מושגת תמיכה מושלמת ונוחות מיטבית. במידת הצורך, ניתן ללבוש את המקבע ללא הרכיב של חיזוק התמיכה. זה מתאים כאשר נדרשת תמיכה קלילה יותר. תמיכה פחות קשיחה תועיל למשל כאשר המטופל משתפר מבחינה רפואית וכבר לא זקוק למצב הקשיח ביותר וכן כאשר קיים צורך להשתמש במקבע גם בשעת השינה.

התאמה ונוחות מושלמים

כמוצר מתקדם ואיכותי, מיוצר מקבע הצוואר בהתאמה אנטומית מושלמת לגוף האדם וביחס למבנה הצוואר של המטופל (התאמה אפשרית לדיוק מרבי). תהליך הייצור של המקבע מבוסס על שימוש בחומרים מתקדמים, המאפשרים למטופל נוחות ללא הזעה, שמירה על עור יבש ובלתי מגורה וכן נוחות לבישה מירבית.

מקבע הצוואר med של push מיוצר בטכנולוגיה מתקדמת - טכנולוגיית ™Sympress. הצמיד עשוי מ-sympress, חומר באיכות גבוהה המעניק נוחות בלתי מתפשרת. בזכות השימוש במיקרופייברס נהנה המטופל מתחושה טבעית ככל האפשר. האזורים הפנימיים מעניקים מגע רך ושומרים את העור יבש.

התוויה ושימוש

מהם המקרים הנפוצים בהם מומלץ להשתמש במקבע הצווארי מסוג זה:

  • זהו אביזר מקובל המשמש לאחר טיפול באזור הצוואר.
  • מתאים לשימוש לאחר פגיעות צוואר אקוטיות – פגיעות בעלות השפעה חריפה.
  • מתאים כטיפול לאחר פעולה כירורגית בחוליות הצוואר.
  • תומך במקרים שמתגלה בקע בצוואר ובחוליות.
  • יעיל גם במקרים של מחלת מפרקים צווארית או דיסקופטיה – Discopathy.

צמידי push קלים ללבישה ונסגרים היטב באמצעות סגירת וולקרו איכותית. כמו כן, מוצר זה ניתן לשטיפה.


סרטון הדרכה
 

לפרטים נוספים

http://www.push.eu/products/neck-braces/push-med-neck-brace

 
 
 
טלפון       0503011447

דוא"ל      Info@Clinicom.co.il 

כתובת    ת.ד 8347, תל אביב
כל הזכויות שמורות CLINICOM