דף הבית >> אורטופדיה >> Push Braces >> מקבע אגודל >> מקבע אגודל- Push ortho Thumb Brace CMC
 

מקבע אגודל- Push ortho Thumb Brace CMC

מק"ט:  

הצעת מחיר

 
 
מידע נוסף


מקבע אגודל - PUSH Thumb brace

מקבע האגודל של חברת PUSH הינו מוצר אורתופדי בעל אפקטיביות גבוהה, מאופיין בהלבשה נוחה ואיכות מעולה. בין התועלות שהוא מספק ניתן למצוא שיפור ביציבות של אזור מפרק האגודל והקלה משמעותית של הכאבים. מעניק תמיכה מצוינת להפחתת העומס בזכות ליבת האלומיניום וסיוע בהפעלה מכאנית של האזור הנתון.

למי מתאים המוצר?

בין היתר, יתאים מקבע האגודל מסוג PUSH Thumb brace למטופלים הסובלים ממצבים רפואיים כגון דלקת פרקים ניוונית, עם אפקט באזור מפרק האגודל (CMC-1). מתאים לשימוש גם במקרים של החלמה לאחר ניתוח באזור זו, במידה ומאופיין חוסר יציבות במפרק וכן כאשר קיימים כאבים במפרק.

מתי יש להשתמש במקבע האגודל?

השימוש במקבע האגודל מומלץ במצבים רפואיים כמפורט, בהמלצה של איש מקצוע - רופא, אורתופד, פיזיותרפיסט. השימוש במקבע נועד להפחית כאבים ולהקל על העומס. לכן, במידה ובמהלך השימוש במקבע חש המטופל בכאבים או אי נוחות מוגברים, יש להתייעץ ברופא לצורך קבלת טיפול משלים.

מטרת המוצר

השימוש במקבע נועד לאפשר מיצוי של הפונקציונאליות של היד, האגודל והמפרק, תוך הפחתת סימפטומים כגון כאב, תחושה של חולשה ואובדן כוח. מטרה המוצר, להקל ולסייע במצבים כגון:

  • דלקת מפרק האגודל (CMC-1)
  • טיפול לאחר ניתוח  במפרק האגודל (CMC-1)
  • קיבוע לאחר ניתוח ארטופלסטי במפרק האגודל
  • חוסר יציבות במפרק האגודל

שימוש נכון ומאפיינים נוספים

החומרים שנבחרו והקצוות העגולים תורמים לנוחות המרבית של המשתמש. אופן תכנון המקבע נועד לאפשר שימוש נוח, צורת לבישה פשוטה והתאמה לנוחות מקסימלית. על מנת להתאים את המקבע, יש למקם אותו מעל האגודל באופן זהיר, כאשר הרצועות רפויות. לאחר מכן יש לסגור את הרצועות כך שהאגודל מקובע אך בלא שקיימת תחושה של אי נוחות. לתועלת מרבית, יש להשתמש במקבע באופן מדויק על פי הוראות היצרן. יש להימנע מסגירה הדוקה מדי של רצועות הוולקרו (סקוטש). למוצר מצורף עלון המדגים שימוש נכון.

מאפיינים חשובים נוספים: המוצר הינו אנטי-בקטריאלי, ניתן לשימוש במים ומתייבש בקלות. כמו כן, המקבע ניתן לניקוי במכונת כביסה, בתוכנית של כביסה עדינה בלבד. אין ליבש באמצעות מיבש.

סרטון הדרכה:

https://www.youtube.com/watch?v=crvXYr9GZN4

לפרטים באתר היצרן:

https://www.push.eu/products/hand-braces/push-ortho-thumb-brace-cmc

 
 
 
טלפון       0503011447

דוא"ל      Info@Clinicom.co.il 

כתובת    ת.ד 8347, תל אביב
כל הזכויות שמורות CLINICOM